Červenec 2012

We need HELP!

29. července 2012 v 17:28 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Ahojte všichni,
konečně jsem se dostala k notebooku ale nevím za jak dlouho se tu zase objevím. Jak víte, jsem od začátku prázdnin v zahraničí a ještě tu budu asi další tři týdny. Potom se na týden objevím v ČR a pak valím do Anglie. Vzhledem k této situaci, myslím že naprosto pochopíte když tu napíšu že kdo bude chtít, může napsat a klidně nám na blogu pomoct. Takže kdo by měl zájem, napište do komentářů a já se pokusím tak za dva, tři dny dojít a kdyžtak napsat ;) Jinak, GRATULUJU blogu že oslavil další narozeniny :) No, musím valit. Tak si zatím užívejte a já se brzo objevím :)
Kačísek

27.7. - Miley in Philadelphia with Vijat

29. července 2012 v 17:20 | Kačísek & Hbdelfin |  P-2012
Zatímco Liam natáčí svůj nový film, Miley si zašla se svým kamarádem Vijatem na kafé. Moc se mi nelíbí ty šaty ale ta košile je skvělá. Jinak, mluví se o tom že Liam chce udělat svou vlastní kolekci oblečení a ta by se měla připojit k Miley and Max Azria :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

21.7. - Paranoia Set

29. července 2012 v 17:16 | Kačísek & Hbdelfin |  P-2012
Ahojte, jsem tu já, Kačísek. Mám tu nové paparazzi fotky z Philadelphie kde Miley šla na natáčení nového filmu ve kterém hraje Liam. Moc jí to slušelo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JUMP!

28. července 2012 v 21:51 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Jak jsem psala, odjíždím zítra hodně brzy ráno na jeden tábor. Vrátím se v sobotu, takže 4. srpna. Chci se vám za tohle strašně omluvit, vím, že jsem stále pryč, ale prostě prázdniny jsou prázdniny a prostě nejsem tu. Nevím, jako Kačísek tu není, Michelle sem vůbec nechodí, celé to táhnu sama a to mě nebaví. Nechci nikomu nic vyčítat, jen říkám, že prostě nestíhám a nevím, co bude dále. Každopádně užívejte prázdniny a uvidíme se za týden.
Hbdelfin

Happy Birthday BLOG!

28. července 2012 v 11:35 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Nazdár všem! Vrátila jsem se z dovolené, řeknu vám, prostě starat se o děti je něco šíleného, ale když vidíte, že ta vaše práce za něco stojí, tak je to tak úžasný pocit...každopádně, blog měl narozeniny. Vidím, že bývalé adminky už popřály a tak i já se připojuji ke gratulaci. Tento blog jde poslední dobou z kopce, to vím moc dobře, ale jak jste si všimli, já opravdu moc času nemám. Jako animátor dětí dělám přes rok programy(schůzky, výlety, tábory...) pro děti, dále mám skauta, tam jsou taky výpravy, schůzky, tábory(nepřipravuji to, ale musím se zúčastnit), dále mám spolčo, se kterým taky máme schůzky a výlety po okolí, potom ještě akce farnosti, také všechno možné, dále taneční kurzy(street dance, ale ještě i normální taneční), potom akce s Gen Rosso, těch je taky hodně a nakonec jedna z nejdůležitějších věcí-škola. Když si tohle všechno poskládáte dohromady, vyjde vám jen několik málo minutek na blog, takže i když se snažím, tak opravdu na blog dojdu vždy jen na chvíli, dopřidám novinky a zase mizím. Neznamená to, že bych nechtěla, spíše na to nemám čas, za což se moc omlouvám. Ale jinak děkuji za vše, co všichni děláte. Blogu přeji vše nejlepší!
Hbdelfin

HAPPY 3rd BIRTHDAY#2

26. července 2012 v 20:39 | Kačísek & Hbdelfin
Tumblr_lv96kitl0v1r5fv82o1_500_large

Ahoj, zhruba po roce vás zdravím :) Je nezvyk něco přidávat na tenhle blog :D Jsem tu já Peťa, ale možná některým více známá jako (M)ileynQa. Jak jste si mohli všimnout na tomhlu blogu nejsem aktivní něco přes rok. Dnes jsem se ptala Kačky, jestli by mi dala heslo a ona mi ho dala. Píšu zde tenhle článek, protože dnes blog slaví 3. NAROZENINY! Nemůžu uvěřit, že už jsou to 3 roky co jsme s Irčou/ (B)ublinQou tenhle blog založily. Na tomhle blogu mám opravdu hodně vzpomínek, a blog pro mě hodně znamenal - Znamená pořád ale ne už to, co před rokem. Proto jsem si neodpustila tenhle článek. Takže blogu přeji všechno nejlepší! :) Vážím si, že jsem tenhle blog mohla mít společně s Irčou a že ho tolik lidí navštěvovalo. Abych řekla pravdu, nejlepší by podle mě bylo, kdyby tenhle blog byl ukončený - To stejné si myslí i Irča. To tu ale řešit nebudu. Dokud tu holky chtějí být a starat se o to, prosím. To je asi vše, co jsem chtěla napsat. Holky hodně štěstí s blogem :) Mějte se krásně a ahoj :)
PS. Takovou Mils jsem měla nejradči :D - animka. Uáá Irča mě zase předběhla -.- :D:D
xoxo (M)ileynQa

HAPPY 3rd BIRTHDAY

26. července 2012 v 20:27 | (B)ublinQa
NAZDÁÁR LIDI! :D Mě byste tady nečekali co? Ano,ano dneska má blog už TŘI ROKY! Sice jsem tady byla jen dva roky,ale poznala jsem na tomhle blogu mou nejlepší kamarádku,takže pro mě je dnešek významný den.Holky nám dovolili napsat článek,takže je to super.Strašně se to tady změnilo od té doby,co jsem tady nebyla.Už to není co bývalo.Strašně hodně se toho za tu dobu událo.Jen bych chtěla BLOGU popřát 3 ROKY.Pro mě BYL tenhle blog velký úspěch.Snad se někdy vrátí zase na vrch,jako byl.Milovala jsem to tady,ale přece se něco změnilo ;D Odtud jsem odešla,protože jsem neměla Miley ráda,ano opět ji mám zase už docela dlouho :D Sice mám radši Demi Lovato,Linkin Park,Ashley Greene,ale pořád je v té top 4 :D Na tomhl blogu jsem poznala tolik skvělých lidí! :3 Bohužel s většinou už nejsem v kontaktu.Popravdě nemám pořádně,co přát,protože podle mě tento blog ztratil tu vyjímečnost kterou měl[Nic ve zlém holky,ale uznejte za dob nás to tady bylo jiné ;D] Nikdy jsem na tento blog nezapomněla a nezapomenu! Pro mě tady vždycky bude ležet spoustu vzpomínek,ikdyž už tady nevidím ty naše řeči,které jsme psali,ale itak si vybavuju skoro každou minutu tohoto blogu,jak jsme ho zakládali,jak jsem dělala design,jak jsem přidávala články,jak jste nám psali úžasné komentáře,jak jsem si vytvářela přátelé a jak jsem byla posedlá Miley.Při každé fotce ječení :D PROSTĚ jak se říká v upířích denících ALWAYS AND FOREVER,tenhle blog pro mě nikdy nebude jen obyčejný blog.Moc děkuju,že jsem tady mohla strávit rok a půl úžasných zážitků.A už končím,páč mi jede Farma ;D Mějte se xoxo
(B)ublinQa

Mimo! Opět!

21. července 2012 v 14:20 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Lidi, zase odjíždím! A opět na týden! Takže se uvidíme příští sobotu, takže si to tu užívejte, ať vám všechno vychází, já mám dost nabité léto, takže prostě tu moc nebudu. Jinak odjíždím do Horní Blatné, dělat animátora malým dětem. Budu to dost šílené, ale máme skvělý program, takže snad vše bude ok :) Tak ahoj všem!

19.7. - Leaving Her Hotel In Philadelphia, PA

21. července 2012 v 14:15 | Kačísek & Hbdelfin |  P-2012
Miley byla zastižena, jak odjížděla na letiště, odkud mířila zpátky do Los Angeles na předávání Teen Choice Awards.
image host image host image host image host

Personal Photo #744

21. července 2012 v 14:13 | Kačísek & Hbdelfin |  PERSONAL&FAN PHOTOS
Mám tu dvě fotky s fanoušky :)
image host image host