Červen 2012

Tábor!!!

30. června 2012 v 10:32 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Jop lidi! Odjíždím na skautský tábor a vrátím se až 15. července. Četla jsem, že Kačísek taky jede mimo...no, ale snaží se sehnat náhradu, tak doufám, že nějakou sežene, pak by bylo dost drastické dodávat všechny novinky. Každopádně prostě tu nebudu a vrátím se opravdu až toho 15. července a objevím se tu asi tak kolem toho 16. července...každopádně lidi, dost se tábora bojím. Letos to má být dost šílené, hlavně pro nás velké. Budeme dělat dost šílených věcí, prostě bojovat o jídlo atd. Něco jako Kdo Přežije, jen trochu lepší podmínky budeme mít. Bojím se, ale zároveň i dost těším. Tak se mějte a užívejte si prázdnin a já se vám ohlásím toho 15. nebo 16. července :)
HBDELFIN

Tyto prázdniny....

29. června 2012 v 16:53 | Kačísek & Hbdelfin |  NAŠE ŘEČI
Ahojte všichni, tak jak se máte?
Já celkem fajn protože jsem vysvědčení zvládla celkem dobře :) Co u vás? Bylo vysvědčení dobrý nebo špatny? :D Chci se vám hrozně moc omluvit že jsem tu nebyla a hlavně Hbdelfin protože to tu musela zvládat sama. Bohužel mám ještě jednu a mnohem horší zprávu. Předevčírem se mi seknut noťas a já ho zkusila restartovat. Jenže se už nezapl. Momentálně píšu z mamčinýho noťasu protože ten můj je v opravně. A ještě dlooouho bude :// Říkali že minimálně dva až tři týdny to bude trvat :// A zítra odlítáme s našima na dovolenou jenže na celej měsíc! Alias, tady NEBUDU :( budu zkušet třeba občas jít na mámin noťas ale nevím jak často mě na něj pustí :/ Snažím se za sebe sehnat náhradu protože v tomhle Hbdelfin nemůžu nechat. Tak doufám že to pochopíte a nebudete se na mě moc zlobit :)
Kačísek

Miley Cyrus at the Aussies In Film Awards (27th June)

28. června 2012 v 18:57 | Kačísek & Hbdelfin |  V-Akce
A ještě jedno video z přiíjezdu. Miley to tu strašně moc sluší a s Liamem jsou úplně krásný pár, fakt úžasný :) Pro dnešek ode mě všechno, zítra si užijte poslední den školy, Hbdelfin xoxo ;)

Miley Cyrus talks to Celebuzz.com at the Australians In Film Awards & Benefit Dinner (27th June)

28. června 2012 v 18:54 | Kačísek & Hbdelfin |  V-Akce
Mám tu jeden rozhovor s Miley z Australians In Films Awards, kde mluví o zasnoubení s Liamem.

27.6. - Australians In Film Awards & Benefit Dinner 2012(Portraits)

28. června 2012 v 11:29 | Kačísek & Hbdelfin |  A-2012
Na akci se také fotil menší photoshoot. Miley s Liamem zde vypadají prostě krásně a úchvatně. Vím, že jsem to už psala, ale prostě zde vypadají strašně dokonale :)
image host image host image host image host

27.6. - Australians In Film Awards & Benefit Dinner 2012(Inside)

28. června 2012 v 11:25 | Kačísek & Hbdelfin |  A-2012
Tentokrát fotky ze zákulisí, tedy zevnitř. Miley s Liame ochotně zapózovali i u svého stolu, kde seděli během předávání. Moc jim to slušelo :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

27.6. - Australians In Film Awards & Benefit Dinner 2012

28. června 2012 v 11:22 | Kačísek & Hbdelfin |  A-2012
Miley se včera zúčastnila akce Australians In Film Awards, kde se oceňovali australští herci i herečky a Liam samozřejmě nemohl chybět a doprovod mu dělala Miley. Byla zde naprosto úchvatná a strašně krásná. Jak účes, tak i šaty i makeup jí dokonale sedly a prostě vypadala zde strašně nádherně :) Vypadají spolu strašně úžasně, prostě dokonalý pár, jak povahově, tak i vzhledově :D
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Miley´s going to have a Live Chat!

28. června 2012 v 9:31 | Kačísek & Hbdelfin |  NEWS
Tým Miley nedávno oznámil, že se rozhodně chystají uspořádat Live Chat na nových stránkách MileyCyrus.com, které odstartují již tento červenec! Bude skvělé, kdyby to tak opravdu bylo, Miley už hodně dlouho neměla Live Chat.

#MileysNewAlbumIsComing‬ was TT!

28. června 2012 v 9:28 | Kačísek & Hbdelfin |  NEWS
Fanoušci se už opravdu nemůžou dočkat, až Miley vydá nové album a rozhodli se jí podpořit na Twitteru dalším Trendy Tématem a to #MileysNewAlbumComing. Nezapomeňte, že 4. července vychází officiální Morning Sun singl s Miley.

Miley Cyrus To Appear In New Music Video By Trace Cyrus

28. června 2012 v 9:23 | Kačísek & Hbdelfin |  NEWS
Miley byla na natáčení nového videoklipu od jejího bratra Trace Cyruse k písničce "Sippin´ On Sunshine" a u fotky lze vyčíst, že Miley se ve videoklipu objeví. Vypadá to zatím dobře. Už se těším na videoklip :)
image host