Červenec 2010

(M)ileynQo děkujů♥

31. července 2010 v 21:23 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  NAŠE ŘEČI
bb
Ok,(M)ileynQa jak jsem řekla mě dokázala nahodit správnou notu♥Kašlu na to máte pravdu ihm jsem ublížila co už ale teoreticky jsem to nebyla já..Ale nechme to tak.Jediné co mě tay drží je pár lidí a nejvíc (M)ileynQa♥ Je to úžasná holka s velkým srdcem kterou taky někdo podrazil..Ty víš Peti BF:) a potom ještě naše AFFS:) Takže lidi nekončím! Zítra dodáme snad novinky..Jestli tu budeme a (M)ileynQa taky snad:)*Dívala jsem se ne ten díl Hannah Montana 3x30 jak se rozpadal ten barák toho Jacksona já měla locha! Už jsem v pohodě:) Děkujůů za všechnu tu podporu v komentářích♥♥ Ale nejvíc vděčím (M)ileynce nemůžeme toho Peti nechat když už je tomu rok.:)** Takže je to O.K. lidi z blogu ihm mě nebudou mít rádi ale kašlu na to,někteří lidi snad chápou že jsem chtěla být jenom vtřícná a chtěla jsem pomoct té holce a napsat to na blog že ihm je taková a není taková..No prostě konec debaty nemám náladu se o tomto bavit je to pro mě už uzavřená kapitola.Ale ta rána v srdci mě zůstane navždy s tou holkou jsem skončila navždy takže snad už to bude dobrý.:) Už nikomu nebudu takhle důvěřovat nikdy.. Tak jo tak se hezky vyspinkejte dobrů♥♥
(B)ublinQa

To Se Mi Snad Zdá.!!

31. července 2010 v 20:57 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  NAŠE ŘEČI
dffd
To se mi snad zdá.!!Tak seš ty holčino vlastně z planety..?? Nebo si přistala na marzu a vychovávali tě martany..??:P Kvůli tobě BublinQa (asi) KONČÍ ty náno..Si spokojená,to tě baví se za někoho vydávat a dělat si prd*l s lidí který se snaží být milý,to je super že..?? A dovést blog na minumim.. Ha,Ha,Ha..Seš ubohá,to ti řeknu na rovinu..Nemáš ponětí co to je mít blog..Nejsi blogařka,takhle se blogařky nechovají..Ale tady nejde jen o blog,o návštěvnost tady jde o to že jsi zranila duši doopravditskýmu člověku a né jen PC a blogu.. Tak si to konečně uvědom..!! Napsala jsme vše co jsme chtěla..Sorry ale nemám vůbec náladu na blog..Snad zítra..
MileynQa

Střela do srdíčka,aneb odcházím

31. července 2010 v 19:49 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  NAŠE ŘEČI
dff
No takže TENHLE článek mažu! Není to pravda ta holka která mi to řekla tak si to celé vymyslela! Upřímně ty slova které použili na IHM mě tea dostali..Brečím..Já jen chtěla té holce pomoct a né aby byl každý proti nám to jsem nechtěla já jsem myslela že to akt psala ona ta holka mě přesvědčila..Takže ted' brečím když jsem četla ty komentáře tak jsem si uvědomila že tento blog nemá ted' kvůli té krávě holce nikdo rád! Ale je to prostě jenom moje blbost kdybych jí nevěřila tak se nic neděje..No jo ta důvěra..A přitom každému  pomáhám a taky podraz na nás! No mám dost! Takže to je lidi hezké od vás jak nás ccete také pošpinit a ještě špinit IHM a já vám tak věřila..To se nedá napsat prostě jste mě sklamali konkrétně sharpay!Kristí mě říkala že není dobrá ae ke mě se chovala hodně a já jsem nevěděla co to je za mrchu..No jo ale co už čas nevrátím a ani vás lidi..Slzy mě tečou ale zadržuju strašně se stydím..Takže jak jste nás popsali jko krávy,p*** a že chceme jenom návštvěnost že jsme strašnej blog to bolí! A NEMŮŽU! NE prostě ne proč každému věřím?? Fakt jsem blbá a asi jak říkají lidi jsem blbá hnusná a jenom pomlovám a už nevěřím nikomu!!Konec! Nebudu tak pitomá a už nebudu hodná mě to nebaví nás pořád jenom podrážíte a sražujete na DNO! Jste hnusní a s tebou holčino jsi to vyřídím to teda ne! Takhle nám hezky pošpinit blog! Jsi trapná už vím o co ti šlo no to vyešíme na ICQ,jestli se teda neschováš..Takže to jsem nečekalaje mi fakt strašně!!Já jsem blbá fakt! Nemá tento blog nikdo rád možná tak 3 lidi a konec..Víte co já se zeptám (M)ileynQy jesti by nebylo lepší abych odešla z tohoto blogu a bude to tady čisté,když jsem ta ****a  mám jít do prd*le a já teda půjdu když si to tak všemocně vynucujete!JEDNÍM SLOVEM KONČÍM! Nechci ale musím.. KDYŽTAK UVIDÍM TŘEBA MĚ (M)ILEYNQA uklidní což si myslím jo ale na toto nezapomenu...Uvidím třeba sem ještě něco dneska napíšu jeslti tu budu nebo ne..Třeba zítra atřeba taky nikdo LOUČÍM SE prozatím a uvidím co bude dál..Myslím že jsemté IHM hodně ublížila a za to bych měla pikat děkuju že jste mě z tadyma vyštvali..PODAŘILO SE VÁMTO!
(B)ublinQa
PS: Myslím že tady nikomu chybět nebudu když jsem taková svině! Jak si myslíte..

'Privatu' (July/2010)

31. července 2010 v 19:25 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  SCANS
Objevil se magazín:) Tento je z 26.7. Zase ten Bieber.Mě normálně šlahne!:P

Free Image Hosting Free Image Hosting

3x30 Más se řehtat nebo Jít? 1.část

31. července 2010 v 19:14 | (B)ublinQa a (M)ileynQa
Nová epizoda česky:)*Půjdu se na ní podívat a pak se vrátím:)** Třeba zbytek dodáme zítra:) A nebo (M)ileynQa:)


Concerts

31. července 2010 v 19:10 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  NEWS
dfdf
22. srpna bude Miley v Texasu mít 2 koncertu na fotbalovém hřišti.Dále 4. listopadu jde do Brazílie také koncertovat a to na Get Ur Good On Meet&Greets.

Emily gives a tour of the Hannah Montana Forever set

31. července 2010 v 19:03 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  V-Hannah Montana

''LOL'' moves to Birmingham next week

31. července 2010 v 18:53 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  LOL-Info/News
dsds
Zdroje News pověděli že se ''LOL'' bude točit další týden v Birminghamu. Tento film že začal natáčet v Dertoitu přesně 20. července.

Jean Luc Bilodeau On LOL Costar Miley

31. července 2010 v 18:48 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  V-Ostatní


Gold Album

31. července 2010 v 18:46 | (B)ublinQa a (M)ileynQa |  NEWS
fdfdfd
 Australští fanoušci vyrobili zakoupením CD Can't Be Tamed,že je oceněna zlatou deskou!:) Gratulujeme! Tato zpráva byla na Facebooku.